Jak to probíhá

Kahuna masáž u mne:     celotělová olejová masáž
Olej: Speciální olej lisovaný z jadérek vinných hroznů. Nelepí se a dobře lehce klouže. Prádlo se dá spolehlivě vyprat při 40 stupních.
Lehátko: vyhřívané, nastavitelná opěrka pro hlavu a opěrky na ruce
Průběh setkání
Promluvíme si spolu o tom, co dnes potřebujete, co vám setkání může přinést, a jaká jsou pravidla při masáži, předvedu vám, jak probíhá ochrana vaší intimity.
Vybíráte si sarong, takový pruh jemné bavlněné látky, více různých barev a vzorů.
Vyberete si kartu, která vám napoví možné směřování našeho setkání.(karty Hawaiian Healing intentions 
Volíte si míru intimity.  Vědomí a laskaví sami k sobě volíte, co je pro vás správně právě dnes, v tuto chvíli.
Masáž ve spodním prádle. - Počítejte jen s tím, že se prádlo potká s olejem. Při některých masážních pohybech se kontaktu prádlo a olej nedá předejít. Masáž je živá, rytmická, zabírá ve vlnách celé tělo. 
Jedním ze základních  předností  je právě tato rytmická a celotělová vlna, propojení celého těla. A jako mořské vlny jsou pravidelné i nepravidelné, tak stejně tak tato masáž je živá a rytmická, zabírá a zalévá, přelévá se ve vlnách přes celé tělo.
Olej pak snadno vyperete při 40 stupních.
Masáž bez spodního prádla       … Používám jemný a osvědčený způsob, jak opečovat intimitu. Probíhá to tak, že přes intimní partie nebo přes prsa pokládám poskládaný sarong.  Vzniká tak klildné a bezpečné prostředí pro mne i pro klienta, a zároveň prostor pro dlouhé a plynulé tahy přes boky těla. Umožnění „celotělové vlny“.
Hudba:    Vybíráte a volíte si hudbu. Pouštím havajskou hudbu, kterou vybírám s  úctou k havajským kořenům, s naději, že mohou evokovat ducha havajské kultury a jejího směřování k dokonalé harmonii. Některé písně mají slova , která se shodují se slovy na Healing kartách. Styl hudebního doprovodu můžeme podle naladění měnit.
Ticho, dech a zpěv:    Můžete si tak zvolit přijímání masáže bez digitální hudby. - Pokud si volíte TICHO,  jsme v prostředí kahuna masáže, bez jakýchkoli digitálních přísad. Dáváme  prostor čiré energii, pouze zvuk dechu, dechů, zpěvu, apod. … Vnímám to jako více ryzí. … A není to pro každého, každému to nesedí,
Během takové  společné plavby energiemi, mne třeba uslyšíte vzdechnout. To uvolňuji sebe a klientovo tělo, povzbuzuji tím i klienta, aby si vydechnul, aby si dovolil uvolnění.
Emoce a energie    Tato masáž přes uvolnění těla dovoluje vyjít ven i skrytým a zapouzdřeným emocím.  Když se to děje, tak to obě strany vítáme a jsme vděční – za příležitost rozpustit energetické uzlíky.  
Sama za sebe, když přijímám Kahuna masáž, dovoluji svým emocím, aby vyšly ven. A´t už je to smích, hravost, rozpustilost (děje se mi, mám skvělé kolegy dávající).    -  A také mi někdy přijde lítost, hluboký smutek ani nevím odkud. Tady, při této masáži si mohu dovolit dát jim prostor, nechat  je proběhnout. Nechávám slzy téct, vděčná že vyšly ven.  Je to velmi úlevné.
U Kahuna masáže je vítán projev prožitku, patří k ní.
Sama za sebe důvěřuju tomu, že ten, kdo mi dává kahuna masáž, je tu proto, aby mne podržel, byl se mnou a provázel mne, když mi přijde smutek, lítost, nějaké staré trauma se blíží k povrchu, dovolím mu to, dám mu prostor.
Vy sami si volíte a rozhodujete, do jaké míry věcem dovolíte průchod. Dovolíte si co potřebujete, a důvěřujte, že já si "ukočíruju“ co je potřeba pro mne.
Jednou z forem a zaměření Kahuna masáže je právě i de-armouring (rozpouštění emočních krunýřů).    -  Pokud se nějaký krunýř, uzlík,  rozpustí, a uvolní,  dává prostor nové energii, živosti a well being - pocitu štěstí.